-

Gözden kaçırmayın

Azem ve Cihan'ın kayıp Nehir'i bulma süreci aile sırlarını açığa çıkaracak.Azem ve Cihan'ın kayıp Nehir'i bulma süreci aile sırlarını açığa çıkaracak.

Televizyonlarda her Perşembe akşamı büyük ilgiyle izlenen "Hudutsuz Sevda" adlı dizinin 29. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Dizide Miray Daner ve Deniz Can Aktaş gibi yetenekli oyuncular başrolleri paylaşıyor ve izleyicilere duygusal bir deneyim sunuyor.

Yeni bölümde hikaye, geçmişinden kaçarak Karadeniz'e dönen Halil İbrahim'in yaşadıklarına odaklanıyor. Genç yaşta babasını kan davası yüzünden kaybeden Halil İbrahim, yıllar sonra memleketine geri dönmüş ve büyük bir aşkla karşılaşmıştır. Zorlu ve intikam dolu bir yolculuğa çıkan Halil İbrahim'in hayatı, Zeynep ile tanışmasıyla tamamen değişiyor.

Dizinin yapımcılığını MEDYAPIM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor. Fatih Aksoy'un yapımcılığını üstlendiği ve Bahadır Özdener'in senaryosunu kaleme aldığı dizi, izleyicilere dramatik anlar yaşatmaya devam ediyor.

"Hudutsuz Sevda", etkileyici hikayesi ve başarılı oyunculuk performanslarıyla her hafta izleyicileri büyülemeyi başarıyor. Sevilen dizi, yeni bölümlerle izleyicilere hem eğlenceli hem de duygusal sahneler sunmayı vaat ediyor.

#HudutsuzSevda #MirayDaner #DenizCanAktaş #dizi #televizyon #fragman