-

Gözden kaçırmayın

Geleneksel koyun yetiştiriciliğiyle ünlü Gölçük Ailesi, Afyonkarahisar'da tarımsal örnek teşkil ediyor.Geleneksel koyun yetiştiriciliğiyle ünlü Gölçük Ailesi, Afyonkarahisar'da tarımsal örnek teşkil ediyor.

Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçesi'ne bağlı bir beldede yetişen genç sporcular, ulusal ve uluslararası platformlarda katıldıkları yarışmalarda pek çok ödül ve madalya kazanarak bölgenin gururu oldular. Son 9 yıl içerisinde çeşitli mücadelelerde yarışan genç yetenekler, kasabalarını defalarca madalyalarla onurlandırmayı başardı.

Antrenmanların ve zorlukların üstesinden gelebilen sporcular, antrenörleri ve bu alana emek veren herkes, kazanılan başarılar nedeniyle beldelerinde takdir topladı. Sporcuların elde ettiği başarıların sürekliliği, yerel toplumun yanı sıra genç atletleri destekleyen herkes tarafından temenni edilmekte.

#Afyonkarahisar #Sinanpaşa #GençSporcular #UlusalYarışmalar #UluslararasıYarışmalar #Ödüller #Madalyalar #BölgeninGururu #KasabaOnuru #Antrenmanlar #Zorluklar #Takdir #BaşarılarınSürekliliği #YerelToplum #GençAtletler #Destek