-

Gözden kaçırmayın

Azem ve Cihan'ın kayıp Nehir'i bulma süreci aile sırlarını açığa çıkaracak.Azem ve Cihan'ın kayıp Nehir'i bulma süreci aile sırlarını açığa çıkaracak.

Takdim balosu, önemli bir sosyal etkinlik olup Belly için unutulmaz anlardan birini yaşamak üzereyken, çok yakın arkadaşı Jeremiah'ın annesinin yaz boyunca sakladığı bir sırrı öğrenmesiyle bu özel gece tehlikeye girer. Her şey karma karışık olurken, Belly'nin yanlız kaldığı bir anda, beklenmedik bir kişi ortaya çıkarak durumu düzeltmeye çalışır.

Sezonun ilerleyen bölümlerinde, Susannah ve Laurel arasındaki sır gün yüzüne çıkar. İkili arasında gerçekleşen bir konuşma ve Conrad'ın Belly'ye yaz boyunca sabırsızlıkla beklediği itirafı, sezonun en akılda kalan sahnelerindendir.

Dizi ve film haberlerini takip etmek için tercih edebileceğiniz platformlardan biri olan Amazon Prime Video, birçok yeni içerikle izleyicilerle buluşuyor. Amazon Prime Video aboneliği, içerik çeşitliliği ve orijinal yapımları kolaylıkla erişebilmenin yanı sıra, özel etkinlikleri ve duyuruları takip etme fırsatı da sunuyor.

#AmazonPrimeVideo #DiziHaberleri #FilmHaberleri