-

Gözden kaçırmayın

Azem ve Cihan'ın kayıp Nehir'i bulma süreci aile sırlarını açığa çıkaracak.Azem ve Cihan'ın kayıp Nehir'i bulma süreci aile sırlarını açığa çıkaracak.

TV8 kanalının sevilen yemek yarışması "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" programının 572. bölümü, Büşra'nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Bu renkli yarışmada, hafta boyunca beş yarışmacı kendi evlerinde diğer dört rakibini ağırlayarak en iyi yemeği yapmaya ve en iyi ev sahipliğini göstermeye çalışıyor.

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği bu programa göre, katılımcıların hazırladıkları yemeklerin lezzeti ve sunumu kadar misafirperverlikleri de puanlama kriterleri arasında yer alıyor. Haftanın sonunda, rakiplerinden aldıkları puanlarla birlikte en yüksek puanı toplayan yarışmacı, 75.000 Türk Lirası değerindeki büyük ödülü kazanma şansına sahip oluyor.

Büşra, yarışmanın ikinci gününde kendi menüsünü hazırlayarak rakiplerinin beğenisine sundu. Program, lezzet dolu rekabeti ve katılımcıların yarış içinde sergiledikleri kişisel tutumları ile izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor.